Загрузка 15%
#journal

Зустріч поколінь: інтерв’ю з LIDA LEE та її мамою Іриною

10.03.2021

Співачка Lida Lee та її мама Ірина в спецпроєкті до Міжнародного жіночого дня говорять про важливе та другорядне. Діляться думками про сучасних жінок та жіночими секретами.

Без яких якостей жінці не обійтися в сучасному світі, а від чого варто відмовитися як від «атавізму»?

Lida Lee: В незалежності від часу жінка завжди повинна відчувати себе жінкою: коханою, бажаною, сексуальною, трохи вразливою, але в той же час сильною духом, любити себе і своє тіло, бути залученою в улюблену професію. Дуже важливо бути завжди в ритмі, можливо навіть в ритмі танго (усміхається), але в цій повсякденній метушні, не втрачати себе, усвідомлено проживати кожен момент свого життя і насолоджуватися кожною миттю. У сучасній світі для будь-якої людини важлива легкість, уміння швидко переключатися і адаптуватися під час і ситуацію, не зволікати все на собі, вміння делегувати якісь — то питання і обов’язки, для максимального і продуктивного результату.

У дитинстві яку казкову історію вам читала мама наніч?

L.L.: Вона дуже багато читала мені, особливо перед сном. Одні з улюблених — це повість «Чарівник смарагдового міста» Олександра Волкова та «Аліса в Задзеркаллі» Льюїса Керрола — це приголомшлива історія дівчини, з якою вічно відбувалися всілякі пригоди. Ця казка подарувала мені дуже важливе розуміння того, що немає дверей, які б не відкрилися вам назустріч, головне підібрати правильні «печеньки» (усміхається) і потрібні таблетки, багато працювати, вірити і мріяти.

До якої поради мами ви не дослухалися свого часу й тепер шкодуєте?

L.L.: Як і будь-яка дитина, в своєму юному віці я любила робити все навпаки (усміхається). Але з часом зрозуміла таку річ, що ніхто не знає мене краще ніж мама, а наший з нею зв’язок дуже міцний і особливий, ми відчуваємо один одного за 1000 кілометрів, вона знає всі мої інтонації, і з легкістю визначить в якому я настрої, відчує мій смуток, навіть якщо я його максимально майстерно приховую… Вона — моя найкраща подруга. Вона настільки мудра жінка, що завжди давала мені можливість вибору, проходження свого шляху, ділилася порадами, але не наполягала на їх прийняття, спостерігаючи за тим, як я роблю свій вибір і набиваю свої шишки, а потім обіймала мене і завжди давала хустинку, витерти сльози (усміхається). Я не можу сказати, що шкодую про щось адже кожна невдача — це урок, досвід, який я проходила і проходжу. Але на сьогоднішній день я точно знаю, що якщо мені потрібен мудрий, чесний рада — я приїду на чашечку смачної кави до мами.

У вас є сімейні реліквії, які ви передаєте з покоління в покоління?

L.L.: Так. Це прикраси, які передаються по жіночій лінії з покоління в покоління. Шалено красиві, старовинні, в них відчувається сила часу і жіночності. Для мене це дуже цінні речі, адже це історія нашої родини, історія епох.

Ви пам’ятаєте якою була перша сукня вашої доньки?

Ірина Скорубська: Це була білосніжна сукня «принцеси», про яку вона так мріяла. Як зараз пам’ятаю її емоції і радість, коли вона її  тільки побачила. Ліда завжди любила вбиратися, особливо в мій одяг (усміхається). Іноді вигадувала сукні з різнобарвного, квіткового целофану і давала домашні концерти (усміхається).

Якою була найбільш пам’ятна сукня з дитинства?

L.L.: Я називала цю сукню «принцеси» вона було шалено красива, білосніжного кольору з маленькими Перлинками і подарована дуже незвичайним чином. Рано вранці, напередодні нового року я відкриваю очі, і прямо на люстрі, в моїй кімнаті висить платі — мрії, яке я так хотіла. Я була в дикому захваті від побаченого. Батьки сказали, що пролітав Дід Мороз і передав мені подарунок, у що я природно повірила.

Стиль: LOVE, Ксения Карпенко 

Фотограф: Софія Патріна @a_portrait_of_you

Make&hair: Лариса Добровольська @love.yourself.mua

Текст: Вікторія Метчер

Favorites