Загрузка 15%
#journal

Шість головних трендів сезону для різних типів фігур

12.04.2021

Комфорт, яскраві кольори, розлабленість – такими словами розпочинається перша сторінка тренд-буку, так званої fashion-біблії, де зібрані усі тренди на сезони вперед і якими керуються усі провідні модні будинку світу. 

Навчаючись у London College of Fashion, половина лекцій проходила саме у таких агенціях, що виділяють головні тренди, тому ділюся з вами не тільки тими трендами, що будуть актуальними декілька сезонів до ряду, а й тим, як вибрати тренд відповідно до свого типу фігури. Адже не буває неправильних фігур, бувають не вірно підібрані образи. Зберігайте собі підказки, cкрольте до низу – там усе, що потрібно знати 

1.Комбінезони. Чіткі лінії, але жіночні кольори. 

В світі зараз всі говорять про жіночу силу. І тому брючні костюми, комбінезони та ромпери, як тренд, що резонує із соціальними настроями, буде довго актуальним і це справжня інвестиція в гардероб.  До речі, комбінезони із чіткими лініями найбільше пасують дівчатам із жіночними формами, тому що поєеднання «чоловічих» фасонів і жіночної фігури створює баланс. Чим більше збалансованим є образ, тим більш гармонійно ми виглядаємо. А це дуже важливо у контексті самопрезентації. 

Style Notes: Із кросівками комбінезон створює спортивний образ, із підборами – діловий. 


2.Ромпери. Стиль кожного дня: кросівки, мюлі, черевики на тракторній підошві. 

Обирайте довжину  вище коліна та без чітко вираженої лінії талії, саме в цьому варіанті комбінезон візуально робить фігуру стрункішою. При цьому, обирачи комбінезон та ромпер – обирайте ніжні відтінки, що дуже актуальні в цьому сезоні і легко поєднуються. Наприклад, із аксесуарами та взуттям білого кольору, тобто усім тим, що вже є у вас в гардеробі. 

Якщо бажаєте більш стилістично складного образу – поєднуйте пастельні кольори із іншими пастельними кольорами, обмежень немає. Є лише один головний секрет: вони мають бути однакової насиченості. 

3.Кейпи. Формула образу: рубашка кейп  + лосини 

Класичний силует, що підкреслить ноги та візуально зробить іх стрункіше. Це маст-хев тренд для тих, хто не хоче підкреслювати талію. Адже головний стилістичний прийом – це показати сильні сторони, адже оточуючи побачать тільки те, що ми ім покажемо. Зазвичай, кейпи найбільше пасують дівчатам без яскраво вираженої талії. Щоб зробити образ невимушеним, замініть звичні джинси на кежуал лосини – це комфортно і в дусі сьогодення. 

Style Notes: Відкриваючи найтоншу частину ноги, візуально образ виглядає стрункішим 


4.Міні + мідаксі
Так, міні знову на модному Олімпі. Але поруч із міні – мідаксі, від англійского midi + maxi, тобто довжина, між міді та максі. Цей тренд прийшов до нас із Близького Сходу, та символізує стриманість та елегантність. І у поєднанні із грайливим міні образ досягає стильної гармонії. 


Style Notes:  Багатошаровість та асиметрія в образі подовжує силует.  Завищена талія  – візуально ноги починаються там, де починається видимий низ образу. 

5.Фуксія – головний колір сезону, що пасую усім.


Особливо, якщо він не у обличчя. Спрага до життя, бажання втілювати свої мрії та цілі – ось, що символізую цей колір, який притягую до себе, особливо після похмурих часів. Довгий тренд, що з нами надовго.
Базова стилізація – у поєднанні із чорними та білими кольорами. Стилізація advanced – із рожевим.

Стиль: LOVE, Ксения Карпенко

Фотограф: Софія Патріна @a_portrait_of_you

Favorites