Загрузка 15%
#interview

Лілія Ребрик у фотопроєкті «мистецтво материнства»

26.03.2021

Спідниця лайм, комбінована з деніму LOVE

 

Який звук міг стати саундтреком вашого дитинства?

 

Лілія Ребрик: Шелест листя. Навіть зараз, коли ми з родиною приїжджаємо до Чернівців, я сідаю на ґанку та слухаю шум листя, згадую, як у дитинстві мама сварила мене, за те що я сиділа на порозі (усміхається). Мені змайстрували навіть спеціальну лавку, але я все одно бігла, сідала на порозі й слухала цей безтурботний шум. Шум мого дитинства.

Які у вашої дитини відносини з ґаджетами?

 

Лілія Ребрик: Безумовно, пристрої слугують своєрідною чарівною паличкою для батьків, й інколи це дуже нас рятує, наприклад, коли ти приходиш із дитиною на зустріч або ж коли ти на зйомках. Але я не розділяю думку батьків, які постійно скаржаться, що їхні діти проводять багато часу в телефоні. Запропонуйте своїй дитині щось цікавіше, ніж гра на телефоні, і ви відразу помітите, як їй буде цікаво з вами грати та спілкуватися. Це своєрідний челендж для батьків – стати цікавішим за ґаджети.

 

Платье комбинация оливковое купить киев
Cукня комбінація та жакет LOVE

 

Чи контролюєте час, проведений дитиною за ґаджетами?

 

Лілія Ребрик: Так, звісно, контролюємо. Батьки мають знати, що дивляться їхні діти та чим живуть. Щоправда, я не прихильник, чітких рамок. Адже чим більше заперечень та правил, тим більше дітям хочеться їх порушувати. Бувають дні, коли діти взагалі забувають про ґаджети, а буває – коли телефон мене дуже рятує.

Дотримуєтесь правил інтернет-безпеки?

 

Лілія Ребрик: У Поліни телефону ще немає, а от у Діани увімкнений батьківський контроль, у мене є доступ до соціальних мереж доньки, звичайно, вона про це знає. Але взагалі, щоб бути з дітьми на одній хвилі, достатньо просто грати з ними в їхні ігри. У нас нещодавно трапилася ситуація. Я зняла відео для tiktok, яке опинилося в рекомендаціях. Діана зателефонувала й сказала: «Мамо, ти в тренді». Уявляю, як у цей момент я виросла в її очах (усміхається).

 

Ромпер LOVE

 

Опишіть ваш шопінг із дітьми? Як підбираєте гардероб?

Лілія Ребрик: На жаль, за карантин ми вже й забули, що це, і шопінг офлайн залишився більше мрією, аніж реальністю. Але дівчата знають, що є шопінг онлайн, можуть обирати собі одяг на картинках. Ми, до речі, великі прихильниці фемілі-луків. Поліна у нас дуже любить сукні, а Діана росте, тому стає прихильником підліткової моди – грубих кросівок, оверсайз, шкіряних легінсів, хоча, коли була меншою, то теж дуже любила «сукні принцеси».

 

Спідниця лайм, комбінована з деніму LOVE

 

Стиль: LOVE, Ксения Карпенко
Фотограф: Софія Патріна  @a_portrait_of_you
Make&hair: Антоніна Манжос-Крушевська @antonina_mk
Текст: Вікторія Метчер

Favorites