Загрузка 15%
#journal

Фаїна Тедеєва у фотопроєкті «мистецтво материнства»

26.03.2021
платье тренч
Сукня тренч LOVE

 

 Який звук міг стати саундтреком вашого дитинства?

Фаїна ТедеєваШум води, що розбивається об камені. Я родом із Осетії. Неподалік від нашого дому протікала дуже бурхлива гірська річка, яка дарувала відчуття прохолоди. Саме ці звуки переносять мої думки в безтурботне дитинство та до таких рідних моєму серцю краєвидів.

Які у вашої дитини відносини з ґаджетами?

Фаїна ТедеєваНа щастя, у моїх дівчат немає залежності від пристроїв, вони інколи навіть мені роблять зауваження: «Мамо, досить сидіти в телефоні». Старша донька в міру проводить час у  телефоні, а от менші дуже часто забувають про їх існування взагалі, і тоді я знаходжу їхні смартфони в рюкзаку та ставлю їх на зарядку.

 

фаина тедеева дочки
Сукня прямого крою з топом бюст’є LOVE

 

Чи контролюєте час, проведений дитиною за ґаджетами?

Фаїна Тедеєва: Наразі у цьому немає необхідності. Адже мої дівчата не проявляють великої цікавості до телефонів.

Дотримуєтесь правил інтернет-безпеки?

Фаїна Тедеєва: Так, звичайно. Я слідкую за тим, що їм подобається, до яких каналів на youtube вони проявляють інтерес. Але в нас немає жорстоких заборон та контролю, у дівчат ще досить дитяче мислення, чому я дуже рада.

фаина тедеева носит LOVEСпідниця з деніма, подовжений плісірований низ LOVE

Опишіть ваш шопінг із дітьми? Як підбираєте гардероб?

Фаїна Тедеєва: Зовсім нещодавно у нас відбувся глобальний шопінг із дівчатами. Для Єви це була одна із перших самостійних спроб обирати собі одяг. Я помітила, що їй подобаються яскраві речі, а от Танечка обирає комфортніта зручні. Мої дівчатка зовсім не примхливі в одязі, я приймаю їхній вибір і дослухаюся до порад стосовно моїх образів.

Чим пахне ваше дитинство?

Фаїна Тедеєва: Осетинськими пирогами. Пам’ятаю, як мама випікала неймовірно смачні пироги, й аромат від них розносився по всьому дому. У 10 років я вперше приготувала пряники. Хотіла пригостити сусідів, тому замісилатак багато тіста, що вийшло понад 80 штук! Ними потім смакувала вся вулиця.

 

 

Стиль: LOVE, Ксения Карпенко 

Фотограф: Софія Патріна @a_portrait_of_you

Make&hair: салон краси “Руки-Ножиці”

Текст: Вікторія Метчер

Favorites